Wiadomości
dlaczechowic-dziedzic.pl

W niedzielę 7 kwietnia udacie się do lokalu wyborczego i zadecydujecie m.in. o tym, kto przez najbliższych pięć lat będzie radnym Rady Miejskiej oraz Rady Powiatu Bielskiego. Oddane przez Państwa głosy przełożą się na to, jacy ludzie będą sprawować te funkcje, zarazem decydując o życiu społecznym i gospodarczym naszej gminy oraz powiatu.

Ugrupowanie, z którego kandydujemy, nie występuje pod sztandarami żadnej partii politycznej. To wiąże się z naszym przekonaniem, że samorządy powinny być wolne od nacisków politycznych. RPW nie jest też nastawione na jednorazowy zryw. Od wielu lat konsekwentnie i wytrwale działa dla dobra wspólnego, a nie dla prywatnych interesów. W skład naszej drużyny wchodzą nie tylko doświadczeni samorządowcy, potrafiący od lat efektywnie służyć całej lokalnej społeczności, ale również nowe osoby ze świeżym spojrzeniem na sprawy związane z rozwojem miasta i gminy. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o oddanie głosu na kandydatów na radnych z komitetu Bezpartyjni.
Rodzina Prawo Wspólnota – na ludzi, którzy rzetelnie i skutecznie będą realizować wyznaczone cele.


RPW

Działamy razem - w gminie i powiecie: dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic, Bronowa, Ligoty i Zabrzega